Novinky
OLEJE TEXACO

Už viac ako 100 rokov dôverujú používatelia špičkovým olejom Texaco.   Hlavným dôvodom sú vynikajúce schopnosti týchto olejov a mazív dokonale chrániť motory a využívať ich plný potenciál. Od bežnej prevádzky, až...

viac
Výrobcovia / značky
Novinky
 ZADNÝ BLATNÍK KONZOLA ZADNÝ ČASŤ
31,69 € bez DPH 38,03 € s DPH
 BLATNÍK KONZOLA
98,24 € bez DPH 117,89 € s DPH
 Hodinky construction DAF
115,- € bez DPH 138,- € s DPH
 PROTECTIVE KRYT
14,27 € bez DPH 17,12 € s DPH
 NÁRAZNÍK SVETLO DRŽIAK SVETLOMETU RH
80,81 € bez DPH 96,98 € s DPH
 BLATNÍK NAPÍNAČ 2ND SÉRIA
1,69 € bez DPH 2,03 € s DPH

Doprava

Úvod Doprava

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Cena dopravy je uvedená v obchodných podmienkach a priamo pri vytváraní objednávky. Internetový obchod www.truckplasty.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

 

  • DHL - je služba určená na rýchle doručenie dokumentov a tovaru v rámci celého Slovenska. Doručená bude do 24 hodín od prijatia objednávky.
  • GEIS CARGO - je služba určená na rýchle doručenie paletových zásielok v rámci celého Slovenska. Doručená bude do 48 hodín od prijatia objednávky.
  • Osobný odber - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v skladoch spoločnosti STABO, s.r.o. na jednotlivých pobočkách. O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu, Vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.


Info Dodanie tovaru
Copyright 2016 - 2018 © www.truckplasty.sk