Kategórie      
Novinky
OLEJE TEXACO

Už viac ako 100 rokov dôverujú používatelia špičkovým olejom Texaco.   Hlavným dôvodom sú vynikajúce schopnosti týchto olejov a mazív dokonale chrániť motory a využívať ich plný potenciál. Od bežnej prevádzky, až...

viac
Výrobcovia / značky

OLEJE TEXACO

Úvod Novinky OLEJE TEXACO

Už viac ako 100 rokov dôverujú používatelia špičkovým olejom Texaco.

 

Hlavným dôvodom sú vynikajúce schopnosti týchto olejov a mazív dokonale chrániť motory a využívať ich plný potenciál. Od bežnej prevádzky, až po vzrušujúce prostredie pretekárskych okruhov, sú mazivá Texaco neoddeliteľnou súčasťou malých i veľkých úspechov. Všetky produkty Texaco sú výsledkom mnohoročného vývoja, úsilia a skúseností špičkového tímu technikov a vedcov, ktorí využívajú najvyspelejšie dostupné technológie.

 

Výsledkom je vysoko kvalitný produkt, ktorý ochraňuje všetky súčasti strojov a ďalšie zaťažované miesta. Tým umožňuje dosahovať maximálneho možného výkonu a zároveň chrániť Vaše automobily a stroje pred poškodením a opotrebovaním.

 

Oleje Texaco spoľahlivo chránia motory automobilov na všetkých kontinentoch. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu procesu výskumu a vývoja predstavujú dnes tieto oleje vynikajúce riešenie pre motoristov i profesionálov v odbore automobilového priemyslu vrátane motoristického športu, dopravy, stavebníctva, poľnohospodárstva a mnohých ďalších.

 

Keďže oleje Texaco udržujú motory a ďalšie časti automobilov a strojov v skvelej kondícii, prispievajú tým k vyššej ekonomike prevádzky, radosti z jazdy, ale tiež k ochrane životného prostredia vďaka znížujúcej sa úrovni emisných hodnôt. A pretože spolupracujeme s mnohými poprednými výrobcami automobilov a ďalších strojov, sú oleje Texaco odporúčané na použitie ako schválená a preferovaná prevádzková náplň.

 

Spoločnosť Chevron má bohatú históriu v oblasti vývoja olejov a mazív pre segment nákladnej dopravy a ďalších ťažkých úžitkových vozidiel a strojov. Na európskom trhu zaujímajú oleje Texaco Ursa vedúce postavenie a sú veľmi populárne vďaka svojim schopnostiam maximálnej ochrany aj v tých najnáročnejších prevádzkových podmienkach. Naši zákazníci vedia, že vďaka využitiu špičkových technológií a kvalite našich olejov im pomáhame "dostať sa ďalej".

 

Naša úzka spolupráca s výrobcami nákladných automobilov a ďalších vozidiel a strojov najširšieho zamerania nám umožňuje nájsť optimálne riešenie pre profesionálov. Naše oleje sú schválené a odporúčané väčšinou renomovaných svetových výrobcov vozidiel, vrátane ich najnáročnejších a najnovších požiadaviek. Bez ohľadu na veľkosť vášho vozového parku, alebo na špecializáciu vášho podnikania, sa môžete plne spoľahnúť na rad olejov Texaco Ursa, ktorá vám pomôže minimalizovať prevádzkové náklady a naopak zvýšiť produktivitu v konkurenčnom prostredie vášho oboru.

Info Dodanie tovaru
Copyright 2016 - 2018 © www.truckplasty.sk